Arrihet marrëveshja: Kjo është skuadra e Mertens për sezonin e ri – Lajmi.net
Arrihet marrëveshja: Kjo është skuadra e Mertens për sezonin e ri
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 22:56, 18 May 2017
Dries Mertens ka vendosur të qëndrojë te Napoli.

Sipas mediave italiane, anësori do të nënshkruajë rinovimin gjatë ditëve në vazhdim.

Agjentët e tij janë takuar me presidentin Aurelio De Laurentiis gjatë mbrëmjes në Romë, ku marrëveshja pothuajse është arritur, përcjellë “Lajmi.net”.

Ai do të zjgatë kontratën deri në vitin 2020.

Me akordin e ri, austriaku do të fitojë 4 milionë euro në sezon te Napoli. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Dries Mertens

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion