Arrestohet reperi i njohur, kjo është arsyeja – Lajmi.net
Arrestohet reperi i njohur, kjo është arsyeja
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:51, 17 May 2018
Është arrestuar pranë shtëpisë së tij në Georgia, reperi i famshëm T.I.

Sipas autoriteteve, reperi T.I. është arrestuar të mërkurën në Qarkun Henry të Georgias, shkruan CNN, transmeton lajmi.net.

Muzikanti, emri i të cilit është Clifford Harris Jr, u arrestua jashtë komunitetit ku po jetonte.

Zyra e policisë së Qarkut Henry, thotë se T.I. u akuzua për kundërvajtje, sjellje të çrregullt dhe dehje publike, pas një incidenti të dyshuar rreth  orës 4 të mëngjesit, në jug të Atlantas.

Kjo nuk është hera e parë që T.I. i është drejtuar autoriteteve, në vitin 2009 ai u dënua me një vit  e një ditë burg dhe u urdhërua të paguante një gjobë prej 100.300 dollarë për akuzat për blerjen e armëve dhe mitralozëve. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO