Arrestohet në Mitrovicë, nën ndikim të alkoolit shëtitej me predhë luftarake – Lajmi.net
Arrestohet në Mitrovicë, nën ndikim të alkoolit shëtitej me predhë luftarake
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 13:36, 12 October 2018
Policia e Kosovës raporton se mbrëmë në rrugën “Adem Voca”, në Mitrovicë ka arrestuar një të dyshuar të nacionalitetit rom i cili dyshohet se nën ndikimin e alkoolit, sipas dëshmitarëve po shëtitej në rrugë me një predhë luftarake.

Patrulla policore ka arritur të dyshuarin ta arrestojë.

Njësiti për deminim i PK-së ka tërhequr nga vendi i ngjarjes në mënyrë të sigurt dy trombllonët. I dyshuari me vendimin e prokurorit dërgohet në qendrën e mbajtjes.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO