Arrestohet gardianja, kishte marrëdhënie të veçantë me të dënuarin – Lajmi.net
Arrestohet gardianja, kishte marrëdhënie të veçantë me të dënuarin
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 15:14, 12 August 2017
Një gardiane burgu në Britani ka përfunduar vetë pas hekurave për sjellje jo korrekte me një prej të dënuarve që ajo supozohej të ruante.

27-vjeçarja Chelsea Blackwell, kishte biseduar në telefon të paktën 115 herë dhe kishte shkëmbyer më tepër se 850 mesazhet me Emmanuel Callender-Scott, 22-vjeç. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Arrestim, burgu, gardianja

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper