Arrestohen tre persona në Vushtrri, merreshin me prostitucion – Lajmi.net
Arrestohen tre persona në Vushtrri, merreshin me prostitucion
Autori: Lajmi.net Lajme 11:10, 7 December 2017
Në Vushtrri policia ka arrestuar tre persona, dy meshkuj dhe një femër,pasi që të njëjtit dyshohet se janë përfshirë ne prostitucion.

Më tej, në raportin e policisë thuhet se të dyshuarit janë dërguar ne gjykatë me procedurë të përshpejtuar, ku më pas janë liruar./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Arrestime, prostitucion, Vushtrri

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master