Arrest me burg për 3 të rinjtë që tentuan të përdhunojnë 13-vjeçaren – Lajmi.net
Arrest me burg për 3 të rinjtë që tentuan të përdhunojnë 13-vjeçaren
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 15:27, 17 May 2018
Gjykata ka lënë në burg tre të rinjtë, të cilët rrëmbyen dhe tentuan të përdhunojnë një 13-vjeçare në Fier.

Tre djemtë për të cilët u dha masa e sigurisë arrest me burg janë: Redion Tereziu, 22 vjeç, Jorges Dosti 24 vjeç dhe Marjus Calameni 24 vjeç.

Ka qenë i ëma, ajo që ka shpëtuar vajzën ndërsa më vonë kanë ndërhyrë edhe forcat e policisë.

Fjalët kyçe: 3 të rinjtë, arrest, Fier

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals