Arratiset arabi që mbante këmbën te timoni, derisa voziste Porchen me 160 kilometra në orë (Video) – Lajmi.net
Arratiset arabi që mbante këmbën te timoni, derisa voziste Porchen me 160 kilometra në orë (Video)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 11:32, 10 October 2017
Adams Ali është zbuluar nga forcat e rendit në Londër, se ka vozitur shkujdesur dhe me shpejtësi të lartë, teksa i kanë dërguar një kërkesë për paraqitje.

Por, 29-vjeçari është frikësuar dhe ka ikur në Dubai, nga frika se mos arrestohet, transmeton Telegrafi.

Tani mbi të rëndojnë disa akuza, pasi janë gjetur videot ku ai vozitë me mbi 160 kilometra në orë makinën Porsche, derisa mban këmbën te timoni.

Veprimin e njëjtë ai e kishte bërë edhe me një veturë tjetër, ndërsa mundohej të tregonte orën dhe këpucët e shtrenjta. /Telegrafi/

Fjalët kyçe: Arabi, këmbë, timoni

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble