Argjentinë-Nigeri, rezultat totalisht i papritur – Lajmi.net
Argjentinë-Nigeri, rezultat totalisht i papritur
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:33, 14 November 2017
Ekipi nigerian fitoi miqësoren me rezultat 4:2.

Nigeria e ka mposhtur Argjentinën me përmbysje.

Ekipi nigerian fitoi miqësoren me rezultat 4:2, përcjellë “Lajmi.net”.

Afrikanët përmbysën epërsinë e latinëve, të cilët avancuan me Banegan dhe Agueron.

Megjithatë, Nigeria fitoi ndeshjen me golin e Iheanachos dhe het-trikun e Iwobit. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Argjentina, Nigeria

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels