Argjentina zbulon pamje nga klipi i ri – Lajmi.net
Argjentina zbulon pamje nga klipi i ri
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:50, 24 June 2018
Pas një pauze të gjatë, Argjentina Ramosaj është rikthyer fuqishëm në tregun muzikor.

Këngëtarja brenda një periudhe të shkurtër ka realizuar disa projekte radhazi, të cilat janë pritur mirë në publik, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka paralajmëruar se shumë shpejt do të publikojë edhe një këngë të re, pamje nga klipi i së cilës solli në rrjete sociale.

Argjentina dukej me shumë stil, kurse si bashkëpunëtor në këtë videoklip ka zgjedhur Dj Geek. /Lajmi.net/

🤫🤭 @djgeek

A post shared by Argjentina (@argjentinaramosaj) on

BTS @djgeek pic by @argjiraspanca 💋

A post shared by Argjentina (@argjentinaramosaj) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO