Argjentina Ramosaj sjell këngën e re me Dj Geek – Lajmi.net
Argjentina Ramosaj sjell këngën e re me Dj Geek
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:05, 4 July 2018
Kanë sjell projektin e ri.

Është fjala për dyshen, Argjentina Ramosaj dhe Dj Geek që sapo publikuan këngën e re “Sekreti”, shkruan lajmi net.

Tekstin dhe melodinë e këngës e ka bërë Vig Poppa, ndërkaq për muzikën dhe masterin janë përkujdesur Butrint Buçinca & Duja dhe Don Gima, e klipin e ka finalizuar Imagine Films.

Këngën tanimë mund ta gjeni në kanalin zyrtar, Youtube e cila pritet të pëlqehet nga publiku dhe fansat e artistëve. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO