Argjentina Ramosaj nis xhirimet e klipit të ri, vjen tejet atraktive – Lajmi.net
Argjentina Ramosaj nis xhirimet e klipit të ri, vjen tejet atraktive
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:50, 21 June 2018
Argjentina Ramosaj është në përgatitje të këngës së re.

Pas dy projekteve të suksesshme, ajo tashmë do sjell edhe një këngë të re që do të lansohet së shpejti, shkruan lajmi net.

Përmes postimeve që ka ndarë me ndjekësit ajo zbulon se ka nisur xhirimet ku edhe po duket mjaft e ‘nxehtë’.

“Së shpejti”, është përshkrimi i imazhit e cila e etiketon edhe Dj Geek mbase vjen në duet me të.

“Pa ty” dhe “A ma jep”, janë projektet e fundit të Argjentinës që u priten mjaft mirë nga publiku. /Lajmi.net/

coming soon… 🤫 @djgeek

A post shared by Argjentina (@argjentinaramosaj) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO