Argjentina Ramosaj në duet me Vig Poppa-n, mësohet data e publikimit të këngës – Lajmi.net
Argjentina Ramosaj në duet me Vig Poppa-n, mësohet data e publikimit të këngës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:28, 14 March 2018
Këngëtarja Argjentina Ramosaj dhe reperi i Vig Poppa kanë bashkuar forcat për të sjell diçka të përbashkët.

Fjala është për një projekt të përbashkët muzikor për të cilin nuk kanë dhënë shumë detaje vetëm se është punuar nga Cekic, shkruan lajmi.net

Përveç kësaj titullin dhe bashkëpunëtorët e tjerë dyshja nuk i kanë zbuluar. Ndërsa në rrjetet e tyre sociale kanë treguar se kjo këngë do të publikohet ditën e neserme ( e enjte ) në ora 19:00.

Komentet nga fansat kanë qenë të shumta dhe mezi po e presin publikimin./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO