Argjentina po shijon suksesin e këngës së re, relaksohet në plazh – Lajmi.net
Argjentina po shijon suksesin e këngës së re, relaksohet në plazh
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:42, 6 July 2018
Argjentina Ramosaj është shumë aktive me projekte të reja muzikore.

Këngëtarja pas lansimit të këngës së fundit, ka udhëtuar drejt plazhit për pushime, shkruan lajmi.net.

Ajo ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, përmes së cilave shihet teksa reklaksohej në plazh.

Argjentina nuk prefereoi të tregonte se kush po e shoqëron në pushime si dhe vendin ku po qëndron.

Kujtojmë që “Sekreti” është kënga e fundit e Argjentinës, të cilën e solli në duet me Dj Geek. /Lajmi.net/

💭

A post shared by Argjentina (@argjentinaramosaj) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO