Arda Turan me mesazh emocionues pas largimit nga Barcelona – Lajmi.net
Arda Turan me mesazh emocionues pas largimit nga Barcelona
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 17:15, 13 January 2018
Arda Turan nuk do ta vazhdojë te Barcelona pjesën e mbetur të kontratës.

Sulmuesi 30 vjeçar është rikthyer në Turqi te skuadra Istanbul Basaksehir si lojtar i huazuar për dy sezone e gjysmë.

Sulmuesi turk i ishte bashkuar Barcelonës në vitin 2015 nga Atletico Madrid, dhe gjatë kësaj kohe, asnjëherë nuk ka arritur të bëhet i rëndësishëm në ‘Camp Nou’, si me trajnerin Luis Enrique, e ashtu edhe tani me Ernesto Valverden.

Pas zyrtarizimit te Istanbul Basaksehir, Arda Turan ka dalë me një letër emocionuese për tifozët, skuadrën dhe lojtarët e Barcelonës./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: . Barcelona, Arda Turan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble