Arda Turan i jep fund beqarisë – Lajmi.net
Arda Turan i jep fund beqarisë
Autori: Lajmi.net EntertainmentLajme futbolliShowBizSport 20:13, 12 March 2018
Arda Turan i jep fund beqarisë.

Ish mesfushori i Barcelonës i cili në merkaton e janarit u rikthye në Superligën turke këtë herë për të mbajtur veshur fanellën e Instabul Basaksehir është u martua me të dashurën e tij historike Ahlisan Dogan në një cermoni të blinduar.

Arda Turan kishte një dëshmitar të jashtëzakonshëm në dasmën e tij pikërisht presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan.

Me kërkesë të futbollistit dasma nuk ishte e bujshme dhe nuk iu bë shumë publicitet për shkak të konfliktit mes Turqisë dhe Sirisë.

dett

Fjalët kyçe: Arda Turan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion