Arbër Zeneli tregohet i jashtëzakonshëm, shënon nga një pozitë shumë e vështirë – Lajmi.net
Arbër Zeneli tregohet i jashtëzakonshëm, shënon nga një pozitë shumë e vështirë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:20, 10 August 2018
Arbër Zeneli duket në formë të jashtëzakonshme në këtë fillim sezon në elitën e futbollit holandez.

Anësori i Kosovës ka arritur të shënoi gol në ndeshjen hapëse në ‘Eredivisie’ ndaj Zwolle në udhëtim.

Zeneli shënoi në minutën e 43’ të ndeshjes, për rezultatin 1:3.

Goli i Zenelit ishte vërtetë i bukur, pasi erdhi nga një pozitë tepër e papërshtatshme./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO