Arben Gashi, Haradinajt: Te njohim për trim, por mos mendo se na jemi të ligë – Lajmi.net
Arben Gashi, Haradinajt: Te njohim për trim, por mos mendo se na jemi të ligë
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 10:55, 14 March 2018
Deputeti i LDK-së, Arben Gashi i ka reaguar kryeministrit Haradinaj , i cili tha se LDK është fajtore që ka lënë Kosovën pa ushtri.

Gashi është drejtuar Haradinajt se atë e njohin  për burrë te forte dhe trim por që sipas tij mos të mendoj që edhe ata janë të ligë

Sa i përket asaj që Haradinaj ka thënë se LDK  e ka lënë  Kosovën pa ushtri, e që sipas Haradinaj për këto ka transkripto edhe në ambasadën amerikane, Gashi ka thënë se kjo nuk është e vërtet.

Ai ka thënë se në këtë takim ai ka qenë prezent, ndërsa Haradinaj jo./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Arben Gashi, Ramush Haradinaj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble