Apple në qershor vjen me modele të reja MacBook (Foto) – Lajmi.net
Apple në qershor vjen me modele të reja MacBook (Foto)
Autori: Lajmi.net Teknologji 11:31, 17 May 2017
Apple në qershor do të mbajë konferencën WorldWide Developer, ku pritet të prezantohen produktet e reja.

iPad Pro do të jetë në mesin e produkteve të reja dhe vjen me ekran 10.5 inç.

Gjithashtu raportohet se në këtë konferencë, Apple do të prezantojë një MacBook Pro të ri, një procesor të ri për MacBook 12 inç, si dhe do të rifreskojë edhe procesorin e MacBook Air./Lajmi.net/

13324-9651-ipadpro-splitview-l 10037285654_59d5100a98_c macbook_air_yosemite-800x450

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO