Apel për ndihmë: Dedë Tanushi ka nevojë urgjente për shërim jashtë vendit – Lajmi.net
Apel për ndihmë: Dedë Tanushi ka nevojë urgjente për shërim jashtë vendit
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 10:15, 2 February 2018
Dedë Tanushi ka nevojë urgjente për shërim jashtë vendit. Familja e tij është duke kërkuar ndihmë që t’i mundësohet ky shërim.

Tanushi, sipas mjekëve të QKUK’së vuan nga një sëmundje në mëlçi, dhe i është rekomanduar urgjentisht të dërgohet jashtë shtetit për shërim.

Ky është njoftimi i plotë për Dedë Tanushin, ku edhe mund të gjenden të gjithë detajet se si mund të ndihmohet.

 

Fjalët kyçe: Dede Tanushi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Supercar Showdown
  • Play Turbo Racing 3
  • Play iStunt 2