“Anywhere” kënga më e re nga Rita Ora – Lajmi.net
“Anywhere” kënga më e re nga Rita Ora
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:10, 13 October 2017
Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora po vazhdon me suksesin në muzikë.

Pas turit nëpër botë, Rita ka paralajmëruar hitin e ri nga ajo, duke e bërë publike edhe datën e lansimit, shkruan lajmi.net.

Kënga me titull “Anywhere” do të lansohet më 20 tetor dhe do të jetë e shoqëruar me videoklip që pritet të jetë më ndryshe prej projekteve të mëparshme të këngëtares, e cila deri tani numëron një sërë këngësh.

Pjesë nga klipi i Ritës i kemi parë përmes imazheve në të cilat erdhi me tetë palë veshje të ndryshme, nga veshjet sportive tek ato elegante, madje do të shfaqet edhe me veshje nusesh, xhirimet  e klipit, Rita i ka bërë në Times Square në Nju Jork.

Projekti i fundit nga Rita është “Lonely Together”, këngë të cilën e solli në bashkëpunim me Avicin, duke shënuar sukses të jashtëzakonshëm me të. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Rita Ora "Anywhere"

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bubble Trouble