“Anything more” vjen nga Era Istrefi dhe Steve Aoki – Lajmi.net
“Anything more” vjen nga Era Istrefi dhe Steve Aoki
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:01, 9 November 2018
Ditë më parë, Era Istrefi ka paralajmëruar projektin e saj më të ri.

Era Istrefi sapo ka publikuar dueti duetin me artistin e njohur Steve Aoki, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për duetin me titull “Anything more”, këngë e cila vjen si pjesë e albumit më të ri të Aokit.

Kjo këngë vjen vetëm në versionin audio, ndërsa Era Istrefi mahnit me zërin e veçantë.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën më të re me titull “Anything more” nga Era Istrefi dhe Steve Aoki. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO