Ankesë e papritur nga McGregor pas humbjes – Lajmi.net
Ankesë e papritur nga McGregor pas humbjes
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 9:05, 27 August 2017
Connor McGregor ka deklaruar që gjyqtari është dashur ta lejojë për të vazhduar meçin ndaj Floyd Mayweather.

Irlandezi e pranoi se ishte i lodhur pas luftës së gjatë, përcjellë “Lajmi.net”.

“Mendoj se ishte herët që të ndërpritej. Gjyqtari është dashur të më lejonte të vazhdoja”, deklaroi Mayweather.

“Isha pak i lodhur, ishte një luftë e gjatë. Ishte shumë afër fundit dhe mendoj se gjyqtari është dashur të vazhdonte”, shtoi ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO