Anglia marshon sigurt drejt botërorit të Rusisë (VIDEO) – Lajmi.net
Anglia marshon sigurt drejt botërorit të Rusisë (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 19:52, 26 March 2017
Anglia ka forcuar kreun në grupin F në ndeshjet kualifikuese për Kampionatin Botëror.

‘Treluanët’ kanë mposhtur 2:0 Lituaninë në ndeshjen e zhvilluar në ‘Wembley’.

Defoe dhe Vardy shënuan për fitoren e Anglisë, që tani kryeson me 13 pikë, pesë më shumë se Sllovenia./Lajmi.net/


shgkgxjjcgjcgscj by nammakudla


by ak-productions

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Kombetarja e Anglisë

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3