Andrra Destani feston ditëlindjen, kjo është diferenca  në moshë me Sinanin (Foto) – Lajmi.net
Andrra Destani feston ditëlindjen, kjo është diferenca  në moshë me Sinanin (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:00, 21 April 2017
Andrra Destani sot ka një ditë të veçantë.

Ajo feston ditëlindjen e 22-të dhe për këtë datë me rëndësi për të, bukuroshja shqiptare ka marrë shumë urime nga ndjekësit në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net

Kujtojmë që mes saj dhe bashkëshortit të saj Sinanit ka një diferencë të madhe në moshë, pasi ai është 41 vjeçar kurse Andrra ka bërë 22 vite.

Por, kur ka dashuri, mosha mbet vetëm numër!Shumë urime për Andrrën!/Lajmi.net/

screenshot_2

Fjalët kyçe: 22 vite, Andrra Destani

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool