Andrra Destani: “Edhe unë dua një vajzë” (Foto) – Lajmi.net
Andrra Destani: “Edhe unë dua një vajzë” (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:52, 17 July 2017
Bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, së shpejti mund të bëhet edhe me një fëmijë.

Ajo ka zbuluar se pas djalit të tyre të parë, Ansit, ajo dëshiron një vajzë, shkruan lajmi.net.

Në Insta-Story, Andrra publikoi një foto me një vogëlushe në krah e cila ia ka rrëmbyer zemrën, saqë dëshiron edhe ajo ta bëj një vajzë.

Andrra dhe Sinani nga martesa kanë një fryt të dashurisë, Ansin ndërsa së shpejti mund t’i shohim çiftin edhe me një fëmijë në krahët e tyre. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble