Ancelotti kthehet në Premierligë – Lajmi.net
Ancelotti kthehet në Premierligë
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 10:31, 13 October 2017
Carlo Ancelotti mund të rikthehet në Premierligë.

Carlo Ancelotti ka vendosur të pushojë deri në verën e vitit 2018.

Por, angazhimi i tij i ri do të jetë në Premierligë.

Sipas tabloidit britanik, The Sun, për Ancelottin interesim kanë shfaqur skuadrat e mëdha si: Chelsea, Liverpool dhe Arsenal, përcjell “lajmi.net”.

Ancelotti është trajner i lirë pas shkarkimit nga Bayern Munich. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Carlo Ancelotti

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush