Ancelotti: Kjo është padrejtësia më e madhe që na ka ndodh këtë edicion – Lajmi.net
Ancelotti: Kjo është padrejtësia më e madhe që na ka ndodh këtë edicion
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliLiga e KampionëveSport 23:38, 19 May 2017
Trajneri i Bayern Munich, Carlo Ancelotti, nuk po mundet asesi të kapërdijë eliminimin nga Real Madrid në Ligën e Kampionëve.

Bayern Munich u eliminua nga Liga e Kampionëve në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, ku ndeshja e kthimit edhe sot vazhdon të diskutohet duke u pretenduar në disa gabime të gjyqtarëve.

Këtë humbje nuk po mund ta harrojë edhe trajnerin Carlo Ancelotti.

Italiani që ka fituar titullin e parë në Bundesligë me Bayern Munich, ka thënë se ajo se çfarë i ndodhi skuadrës së tij, është një padrejtësi e madhe.

“Ishte një padrejtësi. Në histori do të kujtohet se Reali eliminoi Bayernin. Por çfarë ndodhi në Madrid e pamë të gjithë, nuk ishte diçka normale”, ka deklaruar Ancelotti./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO