Ancelotti i shokuar, ja çfarë thotë pas humbjes nga Milani – Lajmi.net
Ancelotti i shokuar, ja çfarë thotë pas humbjes nga Milani
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 19:27, 22 July 2017
Kampioni i Bundesligës, Bayern Munchen sot u mposht me rezultat të thellë 4-0 nga Milani i Montellas.

Trajneri i gjermanëve, Carlo Ancelotti ka mbetur i shokuar nga rezultati, dhe ka thënë se skuadra e tij nuk duhej të mposhtej aq thellë, transmeton lajmi.net

“Jam i befasour me rezultatin. Jam i dëshpëruar, pasi nuk patëm balancë në lojë dhe nuk laujtëm mirë. Kjo nuk duhej të na ndodhte”, tha trajneri italian.

“Kemi ende kohë deri në fillim të sezonit dhe ne duhet të përgatitemi sa më mirë”, përfundoi Ancelotti.

Bayerni ka humbur edhe në ndeshjen e parë miqësore ku u mposht në penallti nga Arsenali. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Ancelotti, Bayern

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals