Ancelotti e ka një formacion të ëndrrave te Bayerni (VIDEO) – Lajmi.net
Ancelotti e ka një formacion të ëndrrave te Bayerni (VIDEO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliMerkatoSport 0:15, 14 July 2017
Bayern Munich është në mesin e skuadrave më aktive këtë verë në tregun e transferimeve.

Bavarezët së fundi kanë marrë në formë huazimi James Rodriguezin e Real Madridit, ndërsa kanë larguar nga skuadra Douglas Costan, që iu bashkua Juventusit.

‘AS’ ka paraparë se si mund të duket formacioni i Ancelottit te Bayerni në edicionin e ri, dhe për ta parë atë, klikoni KËTU./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO