Ancelotti befason me përforcimin e ri në Napoli. – Lajmi.net
Ancelotti befason me përforcimin e ri në Napoli.
Autori: Lajmi.net Serie ASport 7:12, 13 June 2018
Napoli afër një përforcimi të ri për trajnerin Carlo Ancelotti.

Napoli është i gatshëm për një përforcim të ri pas ardhjes së Simone Verdit.

Gianluca di Marzio nga “Sky Sport Italia” raporton se trajneri Carlo Ancelotti është afër një blerjeje të re.

Napoli është pranë transferimit të mbrojtësit të djathtë, Stefan Lainer, përcjell “lajmi.net”.

Kurse, Napoli vazhdon kontaktet me Real Betisin në lidhje me blerjen e Fabian Ruiz i cili ka një klauzolë me vlerë prej 30 milionë euro. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO