Amir Rrahmani ka një super-lajm për Kosovën (FOTO) – Lajmi.net
Amir Rrahmani ka një super-lajm për Kosovën (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:14, 20 March 2017
Grumbullimi te Kosova po e gjen në një formë shumë të mirë mbrojtësin Amir Rrahmani.

23 vjeçari po kalon në formën më të mirë këtë edicion, duke qenë titulluar i padiskutueshëm në elitën e futbollit kroat, te skuadra e Lokomotivës së Zagrebit.

Falë Rrahmanit, Lokomotiva ka mbrojtjen më të mirë në Kroaci në pesë ndeshje e fundit, pas Dinamos së Zagrebit.

Në pesë ndeshjet e fundit, Lokomotiva ka pranuar vetëm tre gola, ndërsa më pak se skuadra e Rrahmanit, ka panair vetëm Dinamo e Zagrebit, shkruan lajmi.net.

Kjo ka bërë që mbrojtësi i Kombëtares së Kosovës, të marrë lëvdata nga trajneri i tij Mario Tokic.

“Rrahmani është njëshi në Kroaci”, ka deklaruar Tokic, shkruan ‘sportnews.hr’, përcjell lajmi.net./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan