Alves befason Juventusin, zgjedh klubin e ri? (FOTO) – Lajmi.net
Alves befason Juventusin, zgjedh klubin e ri? (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 12:55, 17 May 2017
Dani Alves mund të largohet nga Juventus.

Dani Alves mund të largohet nga Juventus duke u transferuar në Premierligë.

Mbrojtësi brazilian ka zgjuar interesim nga Tottenham dhe Manchester City, raportojnë mediat angleze.

Alves ka shkëlqyer gjatë këtij sezoni tek Juventus, përcjell “lajmi.net”.

Por, ai mund të vendos të largohet nga Torino duke e vazhduar karrierën në Premierligë. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fjalët kyçe: Dani Alves, Juventus

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2