Allegri zbulon risinë në formacionin e Juventusit ndaj Fiorentinës – Lajmi.net
Allegri zbulon risinë në formacionin e Juventusit ndaj Fiorentinës
Autori: Lajmi.net Serie ASport 12:33, 8 February 2018
Federico Bernardeschi do të luajë në sulmin e Juventusit për ndeshjen e ardhshme ndaj Fiorentinës.

Massimiliano Allegri ka bërë të ditur se Federico Bernardeschi do të luajë në sulmin e Juventusit për ndeshjen e ardhshme ndaj Fiorentinës.

Reprezentuesi italian do të jetë titullar te “Bianconerët” në ballafaqimin me ish skuadrën e tij, përcjell “lajmi.net”.

“Nesër do të luajë Federico Bernardeschi. Tifozët e Fiorentinës do ta vërshëllejnë sepse luan në Juventus dhe duan t’i krijojnë telashe, por ai është i qetë”, deklaroi Allegri në konferencë për media. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble