Allegri merr një lajm fantastik para derbit me Interin – Lajmi.net
Allegri merr një lajm fantastik para derbit me Interin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 18:44, 4 December 2018
Juventus ka marrë një lajm të mirë para derbit me Interin.

Të premten, Juventuns në ‘Allianz Stadium’ pret Interin për të zhvilluar derbin e javës së 15-të në Serie A.

Për këtë ndeshje, trajneri Massimilano Allegri mund të llogarisë në shërbimet e mesfushorit Emre Can, shkruan lajmi.net..

Reprezentuesi gjerman ka munguar në dy muajt e fundit shkaku i lëndimit.

Ndeshja e tij e fundit është ajo e 6 tetorit kundër Udineses.

Kujtojmë se Can i është bashkuar Juventusit nga Liverpool këtë verë si transferim i lirë./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO