Allegri me deklaratë të papritur për Napolin – Lajmi.net
Allegri me deklaratë të papritur për Napolin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 17:48, 13 March 2018
"Aktualisht kryesojmë kampionatin ndaj një Napoli që më duhet të komplimentoj pasi po kalon një sezon të madh, nëse jo atëherë kampionati do të ishte mbyllur"

Massimiliano Allegri komplimenton Napolin.

Trajneri i Juventusit thotë që napolitanët po bëjnë një sezon të madh, përcjellë “Lajmi.net”.

“Por për momentin Juventus nuk ka fituar asgjë akoma, por kemi për të luajtur finalen e Coppa Italia dhe aktualisht kryesojmë kampionatin ndaj një Napoli që më duhet të komplimentoj pasi po kalon një sezon të madh, nëse jo atëherë kampionati do të ishte mbyllur”, deklaroi Allegri.

“Do të jetë e vështirë për ne pasi do të luajmë në çerekfinalen e Champions League. Pra do të kemi më shumë ndeshje se Napoli”, shtoi ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO