Allegri kërkohet nga Chelsea, vjen vendimi i fundit nga Juventus – Lajmi.net
Allegri kërkohet nga Chelsea, vjen vendimi i fundit nga Juventus
Autori: Lajmi.net Serie ASport 9:56, 13 January 2018
Drejtuesit e klubit nga Torino i kanë ofruar Allegrit mundësinë e vazhdimit të qëndrimit në ekip përtej këtij sezoni.

Massimiliano Allegri ka ofertë nga Chelsea.

Por, Juventus nuk do ta lejojë lehtë largimin e tij nga posti i trajnerit të “Bianconerëve”.

“Sky Sport” raporton se drejtuesit e klubit nga Torino i kanë ofruar Allegrit mundësinë e vazhdimit të qëndrimit në ekip përtej këtij sezoni, përcjell “lajmi.net”.

Allegri është përmendur së fundmi si favorit për zëvendësimin e Antonio Contes si menaxher i Chelseas, në rast të largimit të tij nga posti pas përfundimit të këtij sezoni. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO