Allegri insiston, kërkon yllin e Unitedit – Lajmi.net
Allegri insiston, kërkon yllin e Unitedit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:42, 11 June 2018
Anthony Martial mund të largohet nga Manchester United.

Sulmuesi francez karrierën mund ta vazhdojë në Serie A.

Është Juventusi që po kërkon transferimin e Martial shkruajnë mediet në Itali.

Trajneri Massimiliano Allegri është ai që po insiston për shërbimet e Martial.

Përndryshe kontrata e Martial me Manchester United përfundon në verën e vitit 2019./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO