Allegri i frikësohet kësaj skuadre në Serie A – Lajmi.net
Allegri i frikësohet kësaj skuadre në Serie A
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 23:33, 31 July 2017
Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allgeri, ka folur për sezonin e ri në Serie A.

Italiani për dallim nga sezoni i kaluar, pret këtë vit pret më shumë vështirësi për mbrojtjen e titullit.

Këtë sezon do të jetë më e vështirë për ne, sepse të gjithë rivalët tanë janë përforcuar”, tha Allegri për Premium Sport.

“Vitin e kaluar Roma mblodhi 87 pikë, thyen rekordin e tyre historik dhe kështu janë rivali ynë kryesor. Por, Napoli, Milan dhe Inter do të luftojnë po ashtu për titull duke mos përjashtuar as Lazion”./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO