Alketa Vejsiu nis ditën në vaskë por bën një ”gabim” – Lajmi.net
Alketa Vejsiu nis ditën në vaskë por bën një ”gabim”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:34, 17 May 2018
Është njëra ndër figurat më atraktive të ekranit.

Bëhet fjalë për moderatoren, Alketa Vejsiu ku tanimë lirisht mund të themi se është njëra ndër femrat më të suksesshme shqiptare, shkruan lajmi.net

Ajo është aktive edhe në rrjetet sociale, e cila publikon imazhe të llojllojshme.

Në një të fundit që ka shpërndarë, ajo bën një gjë të pazakontë teksa shfaqet tërësisht me rroba nga vaska.

Në foton e postuar shihet e veshur me të zezë ndërsa duket tejet elegante.

Duhet theksuar se Vejsiu është prezantuese dhe biznismene tejet e zonja, por që është shumë e kujdesshme ndaj jetës private.

Së fundmi, është e angazhuar në drejtimin e emisionit “Në kurthin e Piter Pan”. /Lajmi.net/

@class_photography_ Orsola Mema

A post shared by TV & EVENT DESIGN & PRODUCTION (@alketavejsiu) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO