Alienët janë këtu! Njeriu habitet kur gjiganti i gjelbër del në qiell (Foto/Video) – Lajmi.net
Alienët janë këtu! Njeriu habitet kur gjiganti i gjelbër del në qiell (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 9:31, 13 July 2017
Një organizëm alienë me një bisht të gjelbër gjigant u xhirua duke fluturuar në hapsirë.

Pamjet e habitshme tregojnë një person i cili ishte me makinë skaj rrugës dhe ishte pikërisht ky objekt misterioz në qiell i cili kishte bër që ky person të ndalonte makinën e tij dhe të filmonte këtë ngjarje, transmeton lajmi.net.

Duket se ka hyrë në atmosferën e jashtme të Tokës përpara se klipja të përfundojë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Alienët, objekt misterioz, Qielli

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball