Alexis Sanchez befason tifozët e Arsenalit me vendimin e fundit – Lajmi.net
Alexis Sanchez befason tifozët e Arsenalit me vendimin e fundit
Autori: Lajmi.net MerkatoPremier LeagueSport 13:42, 19 May 2017
Lajm fantastik për tifozët e Arsenalit.

Alexis Sanchez nuk planifikon të largohet nga Arsenal.

Mediat angleze raportojnë se sulmuesi kilian ka përjashtuar mundësinë e largimit nga Gunners, gjatë afatit kalimtar të verës, përcjell “lajmi.net”.

Sanchez kërkohet nga Juventus, Chelsea e Manchester City. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

 

Fjalët kyçe: Alexis Sanchez, Arsenal

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals