Albin Kurti sot prezanton platformën – Lajmi.net
Albin Kurti sot prezanton platformën
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 8:01, 13 January 2018
Kandidati për kryetar të Vetëvendosjes sot do ta prezantojë platformën e tij.

Kandidati për kryetar të Vetëvendosjes Albin Kurti sot do të tregojë se si do ta udhëheqë këtë subjekt, duke paraqitur platformën e tij.

LVV njoftoi se Kurti do të bëjë prezantimin në Sallën e Kuqe te Pallati i Rinisë në Prishtinë.

Me këtë platformë ai synon ti marrë votat e anëtarëve të partisë për zgjedhjet që do të zhvillohen më 21 janar.

Këto zgjedhje po vijnë në një kohë krizash për LVV-në kur rreth 7 deputetë janë dorëhequr nga pozitat partiake, duke përfshirë ish-kryetarin, Visar Ymeri./Kallxo.com

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO