Albian Ajeti zgjedh Zvicrën, refuzon Kosovën dhe Shqipërinë (FOTO) – Lajmi.net
Albian Ajeti zgjedh Zvicrën, refuzon Kosovën dhe Shqipërinë (FOTO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 19:58, 13 March 2017
Albian Ajeti ka zgjedhur Zvicrën para Kosovës dhe Shqipërisë.

Sulmuesi 20 vjeçar i St Gallen, ka vendosur të përfaqësojë Zvicrën.

Kështu shkruan ‘Albania Team’ në Facebook, faqe kjo e afërt me Kombëtaren Shqiptare.

Kujtojmë se Ajeti është vëllai i Arlind Ajetit, i cili ka zgjedhur Shqipërinë, ku sot cilësohet si mbrojtësi me perspektivën më të madhe te kombëtarja./Lajmi.net/

eiddididi

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO