Alban dhe Beatrix Ramosaj ‘harrojnë’ dashnitë e ëmbla…tash veç seks dhe dhunë! (Video) – Lajmi.net
Alban dhe Beatrix Ramosaj ‘harrojnë’ dashnitë e ëmbla…tash veç seks dhe dhunë! (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:34, 17 July 2017
Pak kohë më parë këngëtarja Beatrix Ramosaj publikoi këngën dhe klipin e saj më të fundit më titull “Pa ndjenjë”, e cila kishte përmbajtje të lartë skenash erotike.

Vetëm pak javë pas saj vëllai i kënhëtares, gjithashtu artist Alban Ramosaj sjellë një tjetër këngë të fortë…”Bitchi i mesnatës”.

Në këtë klip ai shfaqet i rrethuar nga vajza seksi, ku dominom historia e tij me protagonisten e klipit modelen Alesia Noka. Edhe në këtë video shohim mjaft skena erotike, por gjithashtu edhe dhune.

Përse kjo zgjedhje në një linjë të motrës dhe vëllait? Kujtojmë që klipet e tyre të mëparshme dhe gjithashtu edhe këngët kanë patur në fokus historitë e dashurisë më të ëmbla dhe me tone më të qeta. Kaq shumë të jenë zhgënjyer në dashuri?/Gazeta Express/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master