Alarmi më i mirë për mëngjese të vështira – Lajmi.net
Alarmi më i mirë për mëngjese të vështira
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:19, 10 October 2018
Një video mjaft interesante po qarkullon në internet.

Një djalë e ka vendosur gjelin në dhomën e tij, pranë shtratit në mënyrë që kur gjeli fllon të këndojë, ai të zgjohet nga gjumi, transmeton lajmi.net.

Dihet që gjelat janë të hershëm, dhe zëri i ryre i fuqishëm është një detyrim pothajse që të zgjoheni.

Video mjaft qesharake është komentuar jashtëzakonisht shumë, duke i bër tag sidomos personave gjumashë.

Për më shumë shikojeni videon. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO