Alaba largohet nga Bayern Munich, nënshkruan me klubin e madh nga La Liga? – Lajmi.net
Alaba largohet nga Bayern Munich, nënshkruan me klubin e madh nga La Liga?
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 10:49, 15 March 2018
David Alaba spekulohet se mund të largohet nga Bayern Munich.

Real Madrid dhe Barcelona kërkojnë një përforcim të madh nga Bayern Munich.

Mediat gjermane raportojnë se dy rivalët nga La Liga kanë shfaqur interesim për mbrojtësin austriak, David Alaba.

Ai spekulohet se mund të largohet nga Bayern Munich, përcjell “lajmi.net”.

Andaj, Real Madrid dhe Barcelona e mirëpresin në sezonin e ri. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble