Alaba ia bën ‘bajat’ Realit pas shortit në Ligën e Kampionëve (FOTO) – Lajmi.net
Alaba ia bën ‘bajat’ Realit pas shortit në Ligën e Kampionëve (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 14:44, 17 March 2017
David Alaba nuk ka aspak frikë nga ballafaqimi me Real Madridin në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Ylli i Bayern Munichut, David Alaba nuk ka aspak frikë nga Real Madrid.

Kjo së paku me postimin në Twitter pas shortit në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve, përcjell “lajmi.net”.

“Është Real Madrid, mezi i pres ndeshjet çerekfinale”, shkroi ai. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO