Akuzohet për ndërhyrje në fytyrë, reagon ashpër bashkëshorti i Almedës: Ka bërë vetëm dy në… – Lajmi.net
Akuzohet për ndërhyrje në fytyrë, reagon ashpër bashkëshorti i Almedës: Ka bërë vetëm dy në…
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:06, 17 April 2018
Almeda Abazi, kohët e fundit është vënë në shënjestër të akuzave për ndërhyrje estetike në fytyrë

Ka shumë nga ata që mendojnë se ish Miss-i ka ndryshuar goxha në paraqitje dhe kjo falë operacioneve plastike.

Por pas këtyre akuzave ka reaguar bashkëshorti turk i Almeda Abazit i cili edhe ka sqaruar të gjithë. Tolgahan është shprehur për mediat e huaja: “Ka bërë vetëm dy ndërhyrje në hundë, por nuk ka pasur asnjë ndërhyrje tjetër. Habitem se si bëhen çështje dite disa foto të moshës 15 vjeçare”.intv

Fjalët kyçe: Almeda Abazi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan