Aktorja e njohur turke “Bahar”, uron Ramazanin në gjuhën shqipe – Lajmi.net
Aktorja e njohur turke “Bahar”, uron Ramazanin në gjuhën shqipe
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:06, 17 May 2018
Është shumë e dashur për publikun shqiptar.

Aktorja turke, Gaye Turgut apo siç njihet Bahari te seriali “Më fal”, është mjaft e ndjekur nga publiku shqiptar, shkruan lajmi.net

Që nga aty, Bahari ka marrë vëmendjen e të gjithëve duke u pëlqyer dhe komentuar tejet shumë.

Në një nga postimet e fundit, ajo që na bie në sy është kur aktorja turke, uron fillimin e muajit të shenjtë të Ramazanit në gjuhën shqipe.

“Mirë se vjen Ramazan”,-ka shkruar ajo.

Në serial njihet për lidhjen e dashurisë që ka me Kemalin ndërsa në jetën reale është e martuar me Deniz Evin. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO