Aktorja e njohur e ‘Diamante dhe dashuri’, viktimë e mashtrimit (Foto) – Lajmi.net
Aktorja e njohur e ‘Diamante dhe dashuri’, viktimë e mashtrimit (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:07, 21 April 2017
Aktorja Tuvana Turkay, e njohur për rolin e Baharit në serialin turk “Diamante dhe dashuri”, ka rënë pre e mashtrimit ndërsa është nisur për të parë një ndeshje futbolli në Argjentinë.

Si? mësohet nga mediat turke, Turkay, gjatë udhëtimit të ditëve të fundit në Amerikën e Jugut, ka pasur dëshirë të ndjekë edhe një ndeshje në stadium, meqenëse është tifoze e zjarrtë e futbollit. Por jo gjith?ka ka shkuar si? ka dashur, sepse bileta që kishte blerë Tuvana rezultoi të ishte false, shkruan Revista Class.

Si? shkruan ‘cnnturk.com’, Tuvana deklaroi se kishte pasur shumë dëshirë të ndiqte një ndeshje derbi, por në Argjentinë ra viktimë e mashtrimit: “Kisha shumë dëshirë të ndiqja një ndeshje derbi, por në Argjentinë më mashtruan, sepse më dhanë biletë false…” – ka deklaruar aktorja pa dhënë më shumë detaje për incidentin e pakëndshëm.

Në Amerikën e Jugut, Tuvana kaloi disa ditë pushime, ku vizitoi shumë vende e mori pjesë edhe në aktivitete të tjera kulturore.

Fjalët kyçe: Tuvana Turkay

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion
  • Play Stealth Sniper